;

Biciklete 28 Max City Man

(0 Vleresime)

35,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 28" Max City Man 7.0. Madhesia e Rrotave : 28’’ x 19. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Diskut: Alumin i dyfishte. Madhesia e diskut: I larte 19mm. Sedilja: Vader. Lloji i Pedaleve: Metali; Shume komode.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 28" Max City Man 7.0. Madhesia e Rrotave : 28’’ x 19. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Diskut: Alumin i dyfishte. Madhesia e diskut: I larte 19mm. Sedilja: Vader. Lloji i Pedaleve: Metali; Shume komode.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.