;

Biciklete 28 Max Lady

(0 Vleresime)

34,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 28" Max Lady 7.0; Madhesia e Rrotave : 28’’ x 1 5/8 x 1 1/3. Lloji i Rrotave: Wanda, ngjyre kremi. Lloji i Diskut: Alumin i dyfishte. Madhesia e Diskut: I larte 19mm. Sedilja - Vader. Lloji i Pedaleve: Metali. Shume komode dhe e bukur.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 28" Max Lady 7.0; Madhesia e Rrotave : 28’’ x 1 5/8 x 1 1/3. Lloji i Rrotave: Wanda, ngjyre kremi. Lloji i Diskut: Alumin i dyfishte. Madhesia e Diskut: I larte 19mm. Sedilja - Vader. Lloji i Pedaleve: Metali. Shume komode dhe e bukur.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.