;

Biciklete 26 Max Agressor Nickel

(0 Vleresime)

25,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 26" Max Agressor Nickel 7.0. Madhesia e Rrotave : 26’’. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Diskut : Alumin. Madhesia e Diskut : I larte 19mm. Sedilja : Vader. Lloji i Pedaleve : Plastike;
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 26" Max Agressor Nickel 7.0. Madhesia e Rrotave : 26’’. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Diskut : Alumin. Madhesia e Diskut : I larte 19mm. Sedilja : Vader. Lloji i Pedaleve : Plastike;

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.