;

Biciklete 26 Max Camara

(0 Vleresime)

26,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 26" Max Camara 7.0. Madhesia e Rrotave: 26''. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Diskut : Alumin i dyfishte; Madhesia e Diskut: I larte 19mm. Sedilja - Vader. Lloji i Pedaleve : Plastike. Shume komode.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 26" Max Camara 7.0. Madhesia e Rrotave: 26''. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Diskut : Alumin i dyfishte; Madhesia e Diskut: I larte 19mm. Sedilja - Vader. Lloji i Pedaleve : Plastike. Shume komode.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.