;

Biciklete 24 Max Reazor

(0 Vleresime)

29,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 24" Max Reazor 7.0(Numri i marsheve 7). Madhesia e rrotave: 24''. Lloji i rrotave: Wanda. Lloji i Diskut: Alumin i dyfishte. Madhesia e diskut: I larte 19mm. Sedilja: Vader. Lloji i pedaleve: Plastike;
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 24" Max Reazor 7.0(Numri i marsheve 7). Madhesia e rrotave: 24''. Lloji i rrotave: Wanda. Lloji i Diskut: Alumin i dyfishte. Madhesia e diskut: I larte 19mm. Sedilja: Vader. Lloji i pedaleve: Plastike;

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.