;

Biciklete 20 Max GMX Violet 7.0

(0 Vleresime)

23,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 20" Max GMX Violet 7.0. Madhesia e Rrotave: 20” x 1.95; Lloji i Rrotave - Wanda; Lloji i diskut: Celik; Madhesia e Diskut: I larte 16mm. Sedilja: Vader. Lloji i pedaleve: Plastike. Bliciklete per te rritur, e ideuar per komoditet.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 20" Max GMX Violet 7.0. Madhesia e Rrotave: 20” x 1.95; Lloji i Rrotave - Wanda; Lloji i diskut: Celik; Madhesia e Diskut: I larte 16mm. Sedilja: Vader. Lloji i pedaleve: Plastike. Bliciklete per te rritur, e ideuar per komoditet.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.