;

Biçiklete 18 Max

(0 Vleresime)

19,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete MAX. Modeli 18'' GTR 7.0. Madhesia e Rrotave : 18; Lloji i Rrotave : Wanda; Lloji i Pedaleve - Plastike; E pajisur me frene te perparme dhe te pasme e llojit Caliper. Mbrojtes plastik ,zinxhir dekorativ. Parakolp perpara, Rrotat ndihmese .Zile dekorative dhe shishe uji.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete MAX. Modeli 18'' GTR 7.0. Madhesia e Rrotave : 18; Lloji i Rrotave : Wanda; Lloji i Pedaleve - Plastike; E pajisur me frene te perparme dhe te pasme e llojit Caliper. Mbrojtes plastik ,zinxhir dekorativ. Parakolp perpara, Rrotat ndihmese .Zile dekorative dhe shishe uji.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.