;

Biciklete 18 Max

(0 Vleresime)

19,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete MAX. Modeli "Super Moto'' 7.0. Madhesia e Rrotave : 18. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Pedaleve : Plastike. E pajisur me frena te perparme dhe te pasme te llojit Caliper. Mbrojtes plastik, zinxhir dekorativ. Parakolp perpara + Rrota ndihmese. Zile dekorative dhe shishe uji.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete MAX. Modeli "Super Moto'' 7.0. Madhesia e Rrotave : 18. Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Pedaleve : Plastike. E pajisur me frena te perparme dhe te pasme te llojit Caliper. Mbrojtes plastik, zinxhir dekorativ. Parakolp perpara + Rrota ndihmese. Zile dekorative dhe shishe uji.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.