;

Biciklete 16 Max

(0 Vleresime)

15,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete Max Butterfly 7.0 .Madhesia e Rrotave : 16; Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Pedaleve - Plastike; Frene e perparme dhe e pasme e llojit Caliper. Mbrojtes plastik ,zinxhir dekorativ. Parakolp dhe shporte e pasme. Zile dekorative, shishe uje.Rrotat ndihmese. Shume e bukur dhe e sigurt.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete Max Butterfly 7.0 .Madhesia e Rrotave : 16; Lloji i Rrotave : Wanda. Lloji i Pedaleve - Plastike; Frene e perparme dhe e pasme e llojit Caliper. Mbrojtes plastik ,zinxhir dekorativ. Parakolp dhe shporte e pasme. Zile dekorative, shishe uje.Rrotat ndihmese. Shume e bukur dhe e sigurt.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.