;

Biciklete 16 Max

(0 Vleresime)

15,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete Max "Happy Fox" 7.0 ; Madhesia e Rrotave - 16; Lloji i Rrotave - Wanda; Lloji i Pedaleve - Plastike; Pajisur me frene te perparme dhe te pasme e llojit Caliper. Mbrojtes plastik ,zinxhir dekorativ. Parakolp edhe prapakolp plastike. Rrotat ndihmese. Zile dekorative.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete Max "Happy Fox" 7.0 ; Madhesia e Rrotave - 16; Lloji i Rrotave - Wanda; Lloji i Pedaleve - Plastike; Pajisur me frene te perparme dhe te pasme e llojit Caliper. Mbrojtes plastik ,zinxhir dekorativ. Parakolp edhe prapakolp plastike. Rrotat ndihmese. Zile dekorative.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.