;

Biciklete 12 Max

(0 Vleresime)

12,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete Max "Happy Fox". Madhesia e Rrotave - 12; Lloji i Rrotave - Wanda; Lloji i Pedaleve - Plastike. Mbrojtës plastik zinxhir dekorativ.Rrota ndihmëse. Zile dekorative. E pajisur me frena te përparme dhe të pasme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete Max "Happy Fox". Madhesia e Rrotave - 12; Lloji i Rrotave - Wanda; Lloji i Pedaleve - Plastike. Mbrojtës plastik zinxhir dekorativ.Rrota ndihmëse. Zile dekorative. E pajisur me frena te përparme dhe të pasme.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.