;

Ania e Maçokevr Pirate

(0 Vleresime)

500 Lekë

Shitesi: Botime Pegi Gjendja: Ne Stok

  • Keni dëgjuar ndonjëherë të flitet për Piratin e Zi që u kall tmerrin miushëve? Jo? Lum ju! Është tmerri i tërë deteve, makthi më i zi i çdo miushi. Mos më thoni pastaj që ky s’është ters… po përse duhet të më rastiste pikërisht mua të bija rob në anijen e tij… Autor; Jeronim Stilton ISBN;978-9928-162-75-5 Përkthyes; Agim Doksani Shtëpia Botuese; "Pegi"
Sasia
Raporto

Kodi: #59540

Kategori:Libra, Libra, Roman

Kontakt

Shperndaje

Keni dëgjuar ndonjëherë të flitet për Piratin e Zi që u kall tmerrin miushëve? Jo? Lum ju! Është tmerri i tërë deteve, makthi më i zi i çdo miushi. Mos më thoni pastaj që ky s’është ters… po përse duhet të më rastiste pikërisht mua të bija rob në anijen e tij… Autor; Jeronim Stilton ISBN;978-9928-162-75-5 Përkthyes; Agim Doksani Shtëpia Botuese; "Pegi"

Botime Pegi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.