;

Ato pushime supermiushore ne pensionin Miramiushka

(0 Vleresime)

500 Lekë

Shitesi: Botime Pegi Gjendja: Ne Stok

  • Për tërë mocarelën e botës, sa shumë aventura më ndodhën para pushimeve! Shpëtova teto Lipën nga zjarri, m'u përmbyt zyra, Mbreti I Patatinave me Djathë më kërcënoi se do të m'i shkulte mustaqete do të m'i jepte në putër… dhe midhjet e fërguara më ranë plumb në stomak! Autori;Jeronim Stilton ISBN; 978-9928-228-32-1 Përkthyes; Agim Doksani Shtëpia Botuese; "Pegi"
Sasia
Raporto

Kodi: #59502

Kategori:Libra, Libra, Roman

Kontakt

Shperndaje

Për tërë mocarelën e botës, sa shumë aventura më ndodhën para pushimeve! Shpëtova teto Lipën nga zjarri, m'u përmbyt zyra, Mbreti I Patatinave me Djathë më kërcënoi se do të m'i shkulte mustaqete do të m'i jepte në putër… dhe midhjet e fërguara më ranë plumb në stomak! Autori;Jeronim Stilton ISBN; 978-9928-228-32-1 Përkthyes; Agim Doksani Shtëpia Botuese; "Pegi"

Botime Pegi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.