;

Baze per embelsira

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Baze per embelsira; Mbajtesja qe rrotullohet 360 ° dhe lehteson dekorimin e embelsires tuaj ne cdo cep; Ju ndihmon gjate pergatistjes ose teksa e zbukuroni dhe e lyeni me shtrese kremoze; E ndertuar prej plastike te forte dhe me baze qe nuk rreshqet; Diametri i saj eshte 28 cm dhe lartesia 6 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze per embelsira; Mbajtesja qe rrotullohet 360 ° dhe lehteson dekorimin e embelsires tuaj ne cdo cep; Ju ndihmon gjate pergatistjes ose teksa e zbukuroni dhe e lyeni me shtrese kremoze; E ndertuar prej plastike te forte dhe me baze qe nuk rreshqet; Diametri i saj eshte 28 cm dhe lartesia 6 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.