;

Biciklete Per Stervitje

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete e vogel per stervitje modeli: VT-8012, per te gjithe ju qe deshironi te mbani trupin ne forme, ideal per djegjen e dhjamit dhe fituar force, Ekrani LCD tregon distancën, kaloritë e djegura, kohën, shpejtësinë dhe impulsin, ndertuar nga material celik i cilesise se larte dhe hekur.
Sasia
Raporto

Kodi: #56581

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Biciklete e vogel per stervitje modeli: VT-8012, per te gjithe ju qe deshironi te mbani trupin ne forme, ideal per djegjen e dhjamit dhe fituar force, Ekrani LCD tregon distancën, kaloritë e djegura, kohën, shpejtësinë dhe impulsin, ndertuar nga material celik i cilesise se larte dhe hekur.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.