;

Shampo Per Mjekren

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Shampo per mjekren Nano Absolute, Nje nder produktet me kryesoret per kujdesin ndaj mjekres . Me perberje me baze bimore. Perdorimi i kesaj shampo ,garanton nje rezultat efektiv ne perputhje me nevojat e burrave . E gjitha kjo me nderveprimtarine me te madhe te perberesve mjedisore . Sasia 200 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo per mjekren Nano Absolute, Nje nder produktet me kryesoret per kujdesin ndaj mjekres . Me perberje me baze bimore. Perdorimi i kesaj shampo ,garanton nje rezultat efektiv ne perputhje me nevojat e burrave . E gjitha kjo me nderveprimtarine me te madhe te perberesve mjedisore . Sasia 200 ml.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.