;

Shampo Per Te Erresuar Mjekren

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Shampo per ngjyrosjen e mjekrës dhe mustaqeve per meshkujt, eshte nje ngjyroses revolucionare i cili errëson mustaqet dhe mjekrën tuaj në vetëm 5 minuta, duke zgjatur deri në 4 javë, derisa mustaqet dhe mjekra juaj të rritet përsëri. E perbere vetem nga ekstrakt bimore duke qene keshtu nje shampo 100 % natyrale edhe pa asnje perberje toksike Kjo shampo pershtatet me cdo lloj mustaqe apo mjekre se bashku edhe me konturin e fytyres suaj. Nuk krijon efekte anesore pervec e bene mjekren dhe mustaqen tuaj te duket me kuruar, me e plote dhe me e shendetshme. Aplikimi i saj eshte i thjeshte dhe nuk do te kerkoje mundim te madh. Mjafton qe ju te lani mustaqet apo mjekren tuaj dhe me pas te merrni nje sasi aq sa e konsideroni te nevojshme edhe ta aplikoni ne zonen ku keni nevoje per mbulim. Mbajeni shampon per rreth 5 minuta edhe me pas shpelajeni me uje. Rezultati do te jete fantastik. Nje mjeker/mustaqe ne ngjyre te zeze shume natyrale. Paketimi përmban: 2 qese shampo me nga 15ml + 1 palë doreza.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo per ngjyrosjen e mjekrës dhe mustaqeve per meshkujt, eshte nje ngjyroses revolucionare i cili errëson mustaqet dhe mjekrën tuaj në vetëm 5 minuta, duke zgjatur deri në 4 javë, derisa mustaqet dhe mjekra juaj të rritet përsëri. E perbere vetem nga ekstrakt bimore duke qene keshtu nje shampo 100 % natyrale edhe pa asnje perberje toksike Kjo shampo pershtatet me cdo lloj mustaqe apo mjekre se bashku edhe me konturin e fytyres suaj. Nuk krijon efekte anesore pervec e bene mjekren dhe mustaqen tuaj te duket me kuruar, me e plote dhe me e shendetshme. Aplikimi i saj eshte i thjeshte dhe nuk do te kerkoje mundim te madh. Mjafton qe ju te lani mustaqet apo mjekren tuaj dhe me pas te merrni nje sasi aq sa e konsideroni te nevojshme edhe ta aplikoni ne zonen ku keni nevoje per mbulim. Mbajeni shampon per rreth 5 minuta edhe me pas shpelajeni me uje. Rezultati do te jete fantastik. Nje mjeker/mustaqe ne ngjyre te zeze shume natyrale. Paketimi përmban: 2 qese shampo me nga 15ml + 1 palë doreza.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.