;

Shtupe per Pastrim

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Shtupe per pastrim, Materiali i leckes 100% mikrofibër, Fuqi thithëse ultra Pastron lehtë papastërtitë me formën e saj të rrumbullakët.
Sasia
Raporto

Kodi: #56486

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Shtupe per pastrim, Materiali i leckes 100% mikrofibër, Fuqi thithëse ultra Pastron lehtë papastërtitë me formën e saj të rrumbullakët.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.