;

Lecke Per Shtupe

(0 Vleresime)

350 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Lecke pastrimi per shtupe,me perberje mikrofiber për të larguar edhe papastëritë më të veshtira nga dyshemeja, nuk lë qime dhe vija në dysheme.
Sasia
Raporto

Kodi: #56485

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Lecke pastrimi per shtupe,me perberje mikrofiber për të larguar edhe papastëritë më të veshtira nga dyshemeja, nuk lë qime dhe vija në dysheme.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.