;

Karrige Ushqimi Per Femije

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Karrige per ushqimin e femijeve. Teper komode me cilesi te larte ergonomike. Paisur me rripin e sigurimit qe i krijon pershtatshmeri femijes duke mos rrezikuar renien e tij. Kembe qe nuk rreshqasin, Tavolina hiqet dhe pastrohet lehte,teper praktike per tu mbajtur ne cdo hapesire te shtepise. Mban peshe deri ne 25 kg. Per moshat mbi 6 muajshe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karrige per ushqimin e femijeve. Teper komode me cilesi te larte ergonomike. Paisur me rripin e sigurimit qe i krijon pershtatshmeri femijes duke mos rrezikuar renien e tij. Kembe qe nuk rreshqasin, Tavolina hiqet dhe pastrohet lehte,teper praktike per tu mbajtur ne cdo hapesire te shtepise. Mban peshe deri ne 25 kg. Per moshat mbi 6 muajshe.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.