;

Organizues Kepucesh

(0 Vleresime)

250 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Organizues Kepucesh, Dyfishojnë hapësirën tuaj duke i rregulluar me kujdes këpucët njëren në krye të tjetrës. E ben teper te lehte edhe procesin e gjetjes se tyre, Perfekte per ti vendosur kudo: ne dollap, raftet e kepuceve apo edhe ne dysheme, Te pershtatshme per cdo lloj kepuce: femra, meshkuj dhe femije, Paketimi permban 6 cope, E përsosur për këdo që ka nevojë për më shumë hapësirë ne shtepi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Organizues Kepucesh, Dyfishojnë hapësirën tuaj duke i rregulluar me kujdes këpucët njëren në krye të tjetrës. E ben teper te lehte edhe procesin e gjetjes se tyre, Perfekte per ti vendosur kudo: ne dollap, raftet e kepuceve apo edhe ne dysheme, Te pershtatshme per cdo lloj kepuce: femra, meshkuj dhe femije, Paketimi permban 6 cope, E përsosur për këdo që ka nevojë për më shumë hapësirë ne shtepi.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.