;

Mbulese Tavoline 140 x 140

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Everything Store Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese Tavoline, E pershtatshme per perdorim te perditshem duke u kombinuar lehtesisht me aksesore te tjere te botes se kulinarise si pjata, gota, peceta etj. dizanj me ngjyra te perziera. Materiali Pambuk dhe Lino. Rezistent ndaj njollave dhe rrudhave. Permasa 140x140cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbulese Tavoline, E pershtatshme per perdorim te perditshem duke u kombinuar lehtesisht me aksesore te tjere te botes se kulinarise si pjata, gota, peceta etj. dizanj me ngjyra te perziera. Materiali Pambuk dhe Lino. Rezistent ndaj njollave dhe rrudhave. Permasa 140x140cm.

Everything Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.