;

Batanije Dopio

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Sas Home Collection Gjendja: Ne Stok

  • Batanije e bërë nga mikrofibër cilësore, kaq e bute dhe e ngrohte. Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Mund ta perdorni ne te dyja anet, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, lahet ne 40 grade, Dimensione: 220 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije e bërë nga mikrofibër cilësore, kaq e bute dhe e ngrohte. Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Mund ta perdorni ne te dyja anet, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, lahet ne 40 grade, Dimensione: 220 x 200 cm.

Sas Home Collection

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.