;

Bankomat Loder

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bankomat loder, nje loder kaq argetuese qe i ndihmon femijet si te terheqin parate ne banke, me dizanj te bukur vetem me personazhin e Ben 10, funksionon me bateri.
Sasia
Raporto

Kodi: #53966

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Bankomat loder, nje loder kaq argetuese qe i ndihmon femijet si te terheqin parate ne banke, me dizanj te bukur vetem me personazhin e Ben 10, funksionon me bateri.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.