;

Beres Kokoshkash

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Beres kokoshkash, ideal per pergatitjen e pop corns te shijshem ne shtepi ndersa shihni filmat tuaj te preferuar, ne formen e nje tasi silikoni ne te cilin mjafton te hidhni kokrrat e misrit dhe ta vendosni ne mikrovale, Ne pak minuta mund te shihni qe kokoshkat tuaja do te jene gati.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres kokoshkash, ideal per pergatitjen e pop corns te shijshem ne shtepi ndersa shihni filmat tuaj te preferuar, ne formen e nje tasi silikoni ne te cilin mjafton te hidhni kokrrat e misrit dhe ta vendosni ne mikrovale, Ne pak minuta mund te shihni qe kokoshkat tuaja do te jene gati.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.