;

Biciklete 24 Venum Green Chilly

(0 Vleresime)

39,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 24" Venum Green Chilly, ndertuar nga trup celiku nderthurur me material alumini te qendrueshem, dizanj i bukur sportiv, numri i marsheve 21, edhe me drita fosforshente per te ndricuar naten.
Sasia
Raporto

Kodi: #51406

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 24" Venum Green Chilly, ndertuar nga trup celiku nderthurur me material alumini te qendrueshem, dizanj i bukur sportiv, numri i marsheve 21, edhe me drita fosforshente per te ndricuar naten.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.