;

Biciklete 24 Max Skywar

(0 Vleresime)

24,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 24" Max Skywar, ndertuar nga trup celiku nderthurur me material alumini te qendrueshem, dizanj i bukur sportiv, numri i marsheve 7, edhe me drita fosforshente per te ndricuar naten dhe zile.
Sasia
Raporto

Kodi: #51402

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 24" Max Skywar, ndertuar nga trup celiku nderthurur me material alumini te qendrueshem, dizanj i bukur sportiv, numri i marsheve 7, edhe me drita fosforshente per te ndricuar naten dhe zile.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.