;

Ngjitese Per Komerdare

(0 Vleresime)

300 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Ngjitese per komerdare, ideale per te riparuar komerdaret e demtuara apo dysheket me ajer, Madhesia: 68 x 68 mm. Paketimi permban 6 cope.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ngjitese per komerdare, ideale per te riparuar komerdaret e demtuara apo dysheket me ajer, Madhesia: 68 x 68 mm. Paketimi permban 6 cope.

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.