;

Stol Portativ

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Stoli porativ qe ju duhet ta merrni kudo me vete, me nje dizanj te vecante dhe komod mund të rregullohet në lartësinë e dëshiruar, ndertuar prej poliamidi, një material i cili njihet për rezistencën dhe qëndrueshmërinë e tij dhe mund t'i rezistojë të gjitha llojeve të kushteve të motit. Trupi i tij është bërë nga 120 segmente që formojnë së bashku një bazë të fortë dhe fleksibël ndërsa mirëmbahet ekuilibri optimal midis peshës, dimensioneve dhe forcës. I paloshem dhe i lehte cka e ben me te thjeshte transportin e tij, Ideal per shtepi, kampe, peshkim, hiking apo aktivitete në natyrë.
Sasia
Raporto

Kodi: #48859

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Stoli porativ qe ju duhet ta merrni kudo me vete, me nje dizanj te vecante dhe komod mund të rregullohet në lartësinë e dëshiruar, ndertuar prej poliamidi, një material i cili njihet për rezistencën dhe qëndrueshmërinë e tij dhe mund t'i rezistojë të gjitha llojeve të kushteve të motit. Trupi i tij është bërë nga 120 segmente që formojnë së bashku një bazë të fortë dhe fleksibël ndërsa mirëmbahet ekuilibri optimal midis peshës, dimensioneve dhe forcës. I paloshem dhe i lehte cka e ben me te thjeshte transportin e tij, Ideal per shtepi, kampe, peshkim, hiking apo aktivitete në natyrë.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.