;

Stativ Basketbolli

(0 Vleresime)

9,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Stativ basketbolli, i pershtatshem per ta vendosur ne cdo ambinet, per te gjithe te apasionuarit pas kesaj loje, Me madhesi te rregullueshme: 1.05-1.65 m.
Sasia
Raporto

Kodi: #48857

Kategori:Elektronika, Argetim, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Stativ basketbolli, i pershtatshem per ta vendosur ne cdo ambinet, per te gjithe te apasionuarit pas kesaj loje, Me madhesi te rregullueshme: 1.05-1.65 m.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.