;

Tas Sallate

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Tas per pergatitjen dhe servirjen e sallates, Material plastik me dizanj te bukur, Vjen se bashku me nje luge dhe pirun qe do ju ndihmojne ne perzierje dhe servirjen e saj, Kaq praktik per perdorimm, i nevojshem ne cdo kuzhine.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tas per pergatitjen dhe servirjen e sallates, Material plastik me dizanj te bukur, Vjen se bashku me nje luge dhe pirun qe do ju ndihmojne ne perzierje dhe servirjen e saj, Kaq praktik per perdorimm, i nevojshem ne cdo kuzhine.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.