;

Blender Dore

(0 Vleresime)

3,290 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore RUSSELL HOBBS Modeli: 22240, Kodi: MX363, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e lengjeve, salcave apo supave te shijshme, Paisur me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 300 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #48627

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore RUSSELL HOBBS Modeli: 22240, Kodi: MX363, Ideal per coptim perfekt te ushqimeve dhe pergatitjen e lengjeve, salcave apo supave te shijshme, Paisur me thika prerese prej celiku inoks mjaft te mprehta, dizanj ergonomik per perdorim te lehte, 2 nivele shpejtesie, Fuqia: 300 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.