;

Beres Makaronash Spatzle

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Paisja e duhur per te pergatitur vete makaronat ne shtepi duke filluar qe nga brumi, Mjafton te hidhni perberesit brenda si: miell dhe veze, ti perzieni dhe me pas thjesht te rrotulloni leven per ti bere nxjerr ato me forma, i zieni dhe do jene gati ne pak minuta, kaq e thjeshte dhe praktike, edhe me recete brenda per te lehtesuar procesin e pergatitjes!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Paisja e duhur per te pergatitur vete makaronat ne shtepi duke filluar qe nga brumi, Mjafton te hidhni perberesit brenda si: miell dhe veze, ti perzieni dhe me pas thjesht te rrotulloni leven per ti bere nxjerr ato me forma, i zieni dhe do jene gati ne pak minuta, kaq e thjeshte dhe praktike, edhe me recete brenda per te lehtesuar procesin e pergatitjes!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.