;

Blender Kafeje Sokany

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender kafeje Sokany Modeli: HB-202A, Ideal per te pergatitur kafen tuaj te preferuar, makiato apo kapucino, me shpejtesi te larte, gati ne pak minuta, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Fuqia: 12 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Blender kafeje Sokany Modeli: HB-202A, Ideal per te pergatitur kafen tuaj te preferuar, makiato apo kapucino, me shpejtesi te larte, gati ne pak minuta, Kompakt dhe mjaft i lehte ne perdorim, Fuqia: 12 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.