;

Set me 6 forma per akullore

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Set me 6 forma per akullore, Ideale per ju qe i pelqeni kaq shume ato dhe deshironi te pergatisni vete ne shtepi, Material plastike rezistent pa substanca te demshme per shendetin,Kapese ne ngjyra te ndryshme: blu,lejla,portokalli, e verdhe,jeshile dhe roze
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 6 forma per akullore, Ideale per ju qe i pelqeni kaq shume ato dhe deshironi te pergatisni vete ne shtepi, Material plastike rezistent pa substanca te demshme per shendetin,Kapese ne ngjyra te ndryshme: blu,lejla,portokalli, e verdhe,jeshile dhe roze

Vitapur Albania