;

THARESE PESHQIRESH ATLANTIC

(0 Vleresime)

20,990 Lekë 24,990 Lekë (-16%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tharese peshqiresh Atlantic Modeli: 831107, Teper praktike dhe eficente, e lehte per tu instaluar, me 4 nivele fuqie dhe material celiku, Fuqia: 750 W, Dimensione: 480 x 1453 mm, Ekonomike pasi nuk shpenzon shume energji.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharese peshqiresh Atlantic Modeli: 831107, Teper praktike dhe eficente, e lehte per tu instaluar, me 4 nivele fuqie dhe material celiku, Fuqia: 750 W, Dimensione: 480 x 1453 mm, Ekonomike pasi nuk shpenzon shume energji.

Ozone Electronics