;

THARESE PESHQIRESH ATLANTIC

(0 Vleresime)

19,990 Lekë 22,490 Lekë (-11%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Tharese peshqiresh Atlantic Modeli: 831105, Teper praktike dhe eficente, e lehte per tu instaluar, Fuqia: 500 W, Dimensione: 998 x 480 x 85 mm. Ekonomike pasi nuk shpenzon shume energji.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tharese peshqiresh Atlantic Modeli: 831105, Teper praktike dhe eficente, e lehte per tu instaluar, Fuqia: 500 W, Dimensione: 998 x 480 x 85 mm. Ekonomike pasi nuk shpenzon shume energji.

Ozone Electronics