;

Aromatizues Per Makine Areon

(0 Vleresime)

600 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues origjinal Areon që vendost tek kroskoti i makinës, i cili sjell freskinë e duhur në makinën tuaj duke larguar aromat e pakëndshme. Mban aromë për një kohë të gjatë. Vjen në aroma të ndryshme. Sasia: 8 ml
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues origjinal Areon që vendost tek kroskoti i makinës, i cili sjell freskinë e duhur në makinën tuaj duke larguar aromat e pakëndshme. Mban aromë për një kohë të gjatë. Vjen në aroma të ndryshme. Sasia: 8 ml

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.