;

Bling Bling

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Bling bling eshte mjeti me i ri per stilim, me ane te saj mund te krijoni stilin tuaj duke zbukuruar floket me gur qe shkelqejne, me 150 gur ngjites plot ngjyra, Mund te dekoroni gjithashtu edhe canta, atlete apo gjithcka tjeter, e sigurt dhe e lehtë për t’u përdorur. Per moshat mbi 6 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bling bling eshte mjeti me i ri per stilim, me ane te saj mund te krijoni stilin tuaj duke zbukuruar floket me gur qe shkelqejne, me 150 gur ngjites plot ngjyra, Mund te dekoroni gjithashtu edhe canta, atlete apo gjithcka tjeter, e sigurt dhe e lehtë për t’u përdorur. Per moshat mbi 6 vjec!

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.