;

Grirese Ushqimesh 6 ne 1

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Grirese dhe prerese ushqimesh 6 ne 1, Paisja me praktike qe do ju lehtesoje jeten ne kuzhine, Me ane te saj ju mund te prisni dhe grini frutat, perimet, djathin dhe gjithcka tjeter shpejt ne formen qe deshironi. Ne kete menyre do pergatisni shpejt sallatat e fresketa apo perberje per ushqime te ndryshme si psh embelsirat, Vjen me 5 aksesore te ndryshem me madhesi te ndryshme per te zgjedhur vete formen e prerjes qe deshironi, Ne paketim vjen se bashku edhe me nje qeruese kuzhine dhurate, E lehte edhe ne pastrim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grirese dhe prerese ushqimesh 6 ne 1, Paisja me praktike qe do ju lehtesoje jeten ne kuzhine, Me ane te saj ju mund te prisni dhe grini frutat, perimet, djathin dhe gjithcka tjeter shpejt ne formen qe deshironi. Ne kete menyre do pergatisni shpejt sallatat e fresketa apo perberje per ushqime te ndryshme si psh embelsirat, Vjen me 5 aksesore te ndryshem me madhesi te ndryshme per te zgjedhur vete formen e prerjes qe deshironi, Ne paketim vjen se bashku edhe me nje qeruese kuzhine dhurate, E lehte edhe ne pastrim.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.