;

Baze Mbeshtetese Per Prerje

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Baze Mbeshtetese ideale per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter ne kuzhinen tuaj ,Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin, teper praktike, Pastrohet mjaft thjeshte, Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze Mbeshtetese ideale per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter ne kuzhinen tuaj ,Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin, teper praktike, Pastrohet mjaft thjeshte, Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.