;

Baze Mbeshtetese Per Prerje

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Baze Mbeshtetese Ideale per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter ne kuzhinen tuaj ,Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin Ne formen e nje domate e ben kuzhinen tuaj me dekorative, Me permasa rreth: 28 * 29 *0.9 cm, Reziston temperaturave deri ne 120 grade ,Pastrohet mjaft thjeshte, Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze Mbeshtetese Ideale per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter ne kuzhinen tuaj ,Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin Ne formen e nje domate e ben kuzhinen tuaj me dekorative, Me permasa rreth: 28 * 29 *0.9 cm, Reziston temperaturave deri ne 120 grade ,Pastrohet mjaft thjeshte, Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.