;

Aromatizues Ambienti

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues kaq i vecante, mbushur me topa kristali me agjente natyral freskues, Qe te pastroni ajrin dhe ti jepni arome te kendshme ambientit tuaj! Me trendafil, levander, limon apo arome deti! Sasia: 260 gram.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues kaq i vecante, mbushur me topa kristali me agjente natyral freskues, Qe te pastroni ajrin dhe ti jepni arome te kendshme ambientit tuaj! Me trendafil, levander, limon apo arome deti! Sasia: 260 gram.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.