;

Aromatizues Ambienti

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Aromatizues kaq i vecante, mbushur me topa kristali me agjente natyral freskues, Qe te pastroni ajrin dhe ti jepni arome te kendshme ambientit tuaj! Me jasemin, levander apo arome deti! Sasia: 350 gram.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aromatizues kaq i vecante, mbushur me topa kristali me agjente natyral freskues, Qe te pastroni ajrin dhe ti jepni arome te kendshme ambientit tuaj! Me jasemin, levander apo arome deti! Sasia: 350 gram.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.