;

Arush Pellushi

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Arush i madh pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem, Me mbushje te plote, Ngjyre i bardhe me dizenjo me zemra te kuqe dhe shkrimin " Love", Dhurata ideale per te dashurit tuaj, Madhesia: 30 cm
Sasia
Raporto

Kodi: #44456

Kategori:Dhurata & Suvenire, Dhurata, Zbukuruese

Kontakt

Shperndaje

Arush i madh pellushi, Kaq i bute dhe i kendshem, Me mbushje te plote, Ngjyre i bardhe me dizenjo me zemra te kuqe dhe shkrimin " Love", Dhurata ideale per te dashurit tuaj, Madhesia: 30 cm

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.