;

Mbajtese Erezash

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Set kaq i bukur me 7 mbajtese erezash per lloje te ndryshme sipas deshires, Me 3 te medha per caj, kafe, sheqer dhe 4 me te vogla per ereza sipas deshires, me nje dizanj teper dekorativ me kapak druri, Vijne te vendosura ne nje mbajtese inoks per me shume rregull dhe prakticitet, Ideale per perdorim vetjake ne cdo kuzhine.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set kaq i bukur me 7 mbajtese erezash per lloje te ndryshme sipas deshires, Me 3 te medha per caj, kafe, sheqer dhe 4 me te vogla per ereza sipas deshires, me nje dizanj teper dekorativ me kapak druri, Vijne te vendosura ne nje mbajtese inoks per me shume rregull dhe prakticitet, Ideale per perdorim vetjake ne cdo kuzhine.

Erstore

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.