;

Shtrydhese Shege

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 4,990 Lekë (-30%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash manuale, dizenjuar per shege dhe agrume, qe te perftoni leng te fresket plot vitamina cdo dite ne tryezat tuaja, Material inok i cilesise se larte, Praktike per cdo kuzhine!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash manuale, dizenjuar per shege dhe agrume, qe te perftoni leng te fresket plot vitamina cdo dite ne tryezat tuaja, Material inok i cilesise se larte, Praktike per cdo kuzhine!

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.