;

Mbajtese Multifunksionale

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese kaq e bukur dhe e vecante, Ne forme kurore me nje dizanj unik, Material qelqi i cilesise se larte, Mund ta perdorini si shandan per mbajtjen e qirinjve, si tavell per mbajtjen e duhanit apo edhe per ruajtjen e bizhuve dhe aksesoreve te ndryshem, Shton elegance ambinetit tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese kaq e bukur dhe e vecante, Ne forme kurore me nje dizanj unik, Material qelqi i cilesise se larte, Mund ta perdorini si shandan per mbajtjen e qirinjve, si tavell per mbajtjen e duhanit apo edhe per ruajtjen e bizhuve dhe aksesoreve te ndryshem, Shton elegance ambinetit tuaj!

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.