;

Bluze Per Femije

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e gjate per femije, Me xhepa, kapuc dhe dizanj te bukur, Materiale cilesor qe i mban ngrohte, Ne ngjyra te ndryshme Per moshat: 2 - 7 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluze e gjate per femije, Me xhepa, kapuc dhe dizanj te bukur, Materiale cilesor qe i mban ngrohte, Ne ngjyra te ndryshme Per moshat: 2 - 7 vjec!

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.