;

Multicoker French Chef

(0 Vleresime)

5,590 Lekë 8,990 Lekë (-38%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tenxhere multifunkisionale French Chef. Multikuker me 12 programe te ndryshme gatimi Gatuan cdo gje duke shtypur vetem butonin Supe, gjelle te ndryshme ,Mishin,Pulen dhe produktet e Peshku, Pilaf ose Rizoto Kapacitet i bollshem prej 6 Litra Fuqia 1000 Watt Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese Kurseni energji Ekran elektronik qe tregon kohen e cdo procesi gatimi Procesi i gatimit fillon dhe mbaron pa patur nevoje qe ju te jeni prezent Gjithashtu me ndarje edhe per gatime me avull.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tenxhere multifunkisionale French Chef. Multikuker me 12 programe te ndryshme gatimi Gatuan cdo gje duke shtypur vetem butonin Supe, gjelle te ndryshme ,Mishin,Pulen dhe produktet e Peshku, Pilaf ose Rizoto Kapacitet i bollshem prej 6 Litra Fuqia 1000 Watt Mban te ngrohte ushqimin dhe pas perfundimit te gatimit Gatimi me presion ruan shijen dhe vlerat ushqyese Kurseni energji Ekran elektronik qe tregon kohen e cdo procesi gatimi Procesi i gatimit fillon dhe mbaron pa patur nevoje qe ju te jeni prezent Gjithashtu me ndarje edhe per gatime me avull.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.